دروازه ی زیبای اسپیناس رویال را نظاره گر باشید

ایران – تهران

طراحی هتل اسپیناس رویال به عنوان اولین هتل با معماری نوین ایرانی اسلامی مطابق با استانداردهای پیشرفته روز دنیا، با توجه به ديد و منظره فوق العاده منطقه ولنجك به شهر تهران و كوه های البرز و همچنین دسترسی بسيار خوب بلوار دانشجو به شاهراه ها و دوری از شلوغی و آلودگی مركز شهر، در زمينی به مساحت 8900 مترمربع در اين منطقه در دستور كار قرار گرفته است. این مجموعه از 2 بخش اصلی اقامتی و نمایشگاهی و صنایع دستی تشكیل گردیده است كه با وجود جدایی ساختاری كاربری ها، در تعامل متناسبی با هم قرار دارند و میتوانند به كاربران بخوبی و بدون تداخل عملكرد، سرویس دهند. بخش نمایشگاهی شامل چهار طبقه با دسترسی از سمت جنوب (بلوار دانشجو)، بخش اقامتی با دسترسی از سمت شمال (خیابان البرز) و بخش پشتیبانی با دسترسی فرعی از غرب (خیابان آلاله) از یكدیگر تفكیك شده اند. اسپیناس رویال یک پروژه ملی برگرفته از طراحی اسلامی و متعلق به مردم عزیز ایران زمین می باشد. این هتل شامل 1200 واحد پارکینگ همراه با ایستگاه تاکسی در داخل مجموعه می باشد.

مشاور GRANADA COMPANY

امکانات اقامتی

بخش اقامتی هتل شامل 954 اتاق با تركيبی از اتاق و سرويس آپارتمان در 2 برج 30 طبقه جانمايی شده اند. يكی از برج ها به اقامت های كوتاه مدت اختصاص دارد (هتل) و ديگری به اقامت های بلندمدت با خدمات هتل (سرويس آپارتمان) اختصاص دارد. دو پل به ارتفاع 5 طبقه دو برج را به هم متصل ميكنند، در اين طبقات ويدهايی با بهره مندی از نور طبيعی و فضای سبز داخلی قرار گرفته تا تجربه ای متفاوت از فضا برای كاربران شكل گيرد. در بام هر يك از اين پلها تراس هايی وسيع با فضای سبز عمومی برای كاربران تعبيه شده است. همچنين يك طبقه از اولين پل (طبقه 7) به طور كامل به فضاهای تاسيسات مكانيكی و الكتريكی و پشتيبانی هتل اختصاص يافته است. طبقات همكف، دوازدهم و بيست و سوم به فضاهای خدماتی هتل اختصاص يافته است. در طبقه همكف، لابی، پذيرش، نشيمن، كافی شاپ ها و لابی آسانسورها، در طبقه دوازدهم رستورانها و تراسهای وسيع سبز و در طبقه بيست و سوم فضاهای ورزشی (شامل استخر و اسپا و سالن های ورزشی به صورت تفكيكی و برابر برای آقايان و بانوان) جانمايی شده است. خدمات اين طبقات بواسطه دسترسی غير مستقيم برای مراجعين بخش تجاری نيز ميسر مي باشد. همچنين بام سبز برجها با چشم اندازی بی نظير و خدمات هتل، قابل دسترسی برای كاربران عمومی می باشد.

مراکز سلامتی و امکانات رفاهی

هتل اسپیناس رویال

طبقات مختلف بخش نمایشگاهی پروژه (2- تا 5-) بوسيله يك ويد كشيده ارتباط فضايی دارند و دسترسی بين آنها به وسيله آسانسورها و پله های برقی تامين می گردد. در طبقات (2- تا 4-) تعداد 41 شوروم نمایشگاهی با مساحت بين 120 تا 600 مترمربع پيش بينی گرديده است. مجموع مساحت مفيد نمایشگاهی برابر با 15500 مترمربع ميباشد. در طبقه 1- مابين بخش های نمایشگاهی و اقامتی، يك طبقه به طور كامل به سالن های كنفرانس، سالن های مراسم مخصوص مناسبت ها و اتاق های ملاقات اختصاص يافته است. كاربری های اين طبقه می توانند در صورت لزوم به هر دو بخش اقامتی و نمایشگاهی ارائه خدمات دهند. همچنين در جهت سرويس دهی به مراجعين تعداد 6 طبقه پاركينگ به ظرفيت 942 عدد در نظر گرفته شده است. در اين طبقات علاوه بر پاركينگ و رمپ های دسترسی، فضاهای پشتيبانی هتل و تجاری، فضاهای تاسيسات، كارواش و خدمات اتومبيل، انبارهای جدا از فضای پاركينگ، بارانداز با ظرفيت پارك چند كاميونت، آسانسورهای حمل بار، اتاق های زباله و …. قرار خواهد گرفت.

- گوش به زنگ باشید

برای دریافت پیشنهادات ویژه ما در خبرنامه ثبت نام کنید.

در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

واحد فروش، مارکتینگ و رزرواسیون

atena.ghorbanzadeh@espinashotels.com

reservations.center@espinashotels.com

sales@espinashotels.com

تلفن های تماس

تلفن: 02175675

نمابر: 02175675365

دفتر مدیریت

 تهران، سعادت آباد، میدان بهرود، خیابان 33، هتل اسپیناس پالاس

- گوش به زنگ باشید

برای دریافت پیشنهادات ویژه ما در خبرنامه ثبت نام کنید.

دفتر مدیریت

 تهران، سعادت آباد، ميدان بهرود، خیابان عابدی، خيابان 33،  هتل اسپيناس پالاس

تلفن: 02175675

واحد فروش و مارکتینگ

تلفن: 02175675

نمابر: 02175675365

atena.ghorbanzadeh@espinashotels.com

sales@espinashotels.com

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

رزرواسیون

تلفن: 02175675

reservation.center@espinashotels.com

کپی رایت © 2024 Espinas. کلیه حقوق محفوظ است. توسعه یافته توسط Homatec

کپی رایت © 2024 Espinas. کلیه حقوق محفوظ است. توسعه یافته توسط Homatec

دفتر فروش و مارکتینگ:

تلفن تماس: 02175675
نمابر: 02175675365
sales@espinashotels.com

رزرواسیون مرکزی هتل اسپیناس:

تلفن تماس: 02175675
reservations.center@espinashotels.com